Základný audit webu ZDARMA

Chcete vedieť, či ste dostatočne pripravení na úspešný online predaj vašich produktov a služieb? Chcete mať istotu, že náklady do marketingu sú vynakladané efektívne a vaši potencionálni klienti budú môcť uskutočniť online objednávku?

Objednajte si našu bezplatnú službu - Základný audit webu zdarma!

Služba Základný audit webu zdarma vám poskytne odpovede na základné otázky spojené s úspešným online predajom vašich produktov a služieb. Pozrieme sa ako je vaša internetová stránka optimalizovaná pre prehliadače, ako je optimalizovaná pre mobilné zariadenia a vašich návštevníkov. Poskytneme vám základné odporúčania, ktoré by ste mali implementovať ešte predtým, než začnete investovať do marketingu.

Pre úspešné objednanie služby Základný audit webu zdarma, prosíme vyplňte a odošlite nasleduúci formulár: 

Táto ponuka nie je verejným prísľubom a na jej poskytnutie nevzniká právny nárok. V závislosti od aktuálneho vyťaženia poskytovateľa sa môže doba posktnutia služby predĺžiť, resp. si poskytovateľ vyhradzuje právo službu neposkytnúť. V prípade poskytnutia služby Základný audit webu zdarma nevzniká objednávateľovi žiadny záväzok k objednaiu spoplatnených služieb poskytovaných poskytovateľom. Odoslaním objednávky objednávateľ súhlasí so spracovaním údajov poskytovateľom na marketingové účely.