Riešenia pre cestovný ruch

Komplexné riešenia ponúkané tímom expertov na cestovný ruch sú šité na mieru každého klienta. Komplexnosť predaja produktov a služieb cestovného ruchu v elektronickom prostredí si vyžaduje individuálny prístup s prihliadnutím na súvislosti medzi jednotlivými aspektami tejto problematiky.

Portfólio našich skúseností a služieb ponúkaných našim klientom zastrešuje všetky súčasti úspešného elektronického predaja. Popri služieb poradenstva či online marketingu ponúkame subjektom pôsobiacim v hotelierstve a cestovnom ruchu aj služby v oblasti vývoja aplikácií a systémov.

Weby a mobilné aplikácie

Weby a mobilné aplikácie

Na moderné a úspešné weby sú kladené čoraz väčšie nároky a očakávania klientov. Weby musia byť optimalizované aj pre mobilné zariadenia a v závislosti od produktu môže web plnohodnotne nahradiť aj mobilnú aplikáciu.  čítajte ďalej »

Rezervačné systémy

Rezervačné systémy

Moderný rezervačný systém je taký, ktorý vie predávať na internete, vie predávať efektívne a v záujme maximalizovania tržieb vedieť tvoriť cenu pre klienta na základe sezónnosti, vypredania kapacít a ďalších ukazovateľov.   čítajte ďalej »

Distribúcia kapacít

Distribúcia kapacít

Vyhľadávače a porovnávače cien sú dnes miestom, na ktorom musí byť úspešný subjekt prítomný. S využitím XML prepojení je možné voľné kapacity distribuovať na lokálne či celosvetovo uznávané  portály. čítajte ďalej »