Weby a mobilné aplikácie

Na moderné a úspešné weby sú kladené čoraz väčšie nároky a očakávania klientov. Weby musia byť optimalizované aj pre mobilné zariadenia a v závislosti od produktu môže web plnohodnotne nahradiť aj mobilnú aplikáciu.

Plánovanie je dôležitou súčasťou tvorby každého webu či aplikácie pre mobilné zariadenia. Úvodné stanovenie cieľov a očakávaní od pripravovanej aplikácie je nevyhnutným predpokladom k správne navrhnutej architektúre. Iné rozloženie jednotlivých elementov bude mať web, od ktorého sa očakáva predaj hotelových izieb, a iné rozloženie bude mať aplikácia na propagáciu turistických atrakcií v regióne. Správny grafický návrh webu a najmä jeho implementácia do šablóny a štýlov ovplyvní zobrazovanie webu v počítačoch a mobilných zariadeniach - responzívny web je dnes nevyhnutnosťou. Správna štruktúra zdrojového kódu bude mať významný vplyv na umiestňovanie sa webu v neplatených výsledkoch vyhľadávania. A takto sa dá pokračovať ďalej... Tvorba úspešného predajného webu je skutočne komplexným projektom.

K projektom tvorby nových webov a aplikácií pristupujeme vďaka našim skúsenostiam tak, aby sa už vo fáze plánovania myslelo na všetky dôležité aspekty a minimalizovali sa mimoriadne náklady vyplývajúce z dodatočne adresovaných požiadaviek. Využívame reálne skúsenosti našich expertov pôsobiach v cestovnom ruchu a hotelierstve, vďaka čomu vieme klientom poskytnúť komplexné riešenia ich požiadaviek, ako aj odporučiť vhodné redakčné a administračné rozhrania pre vyvíjané aplikácie. Ku každému projektu pristupujeme individuálne aby sme čo najlepšie adresovali potreby každého klienta.

Kontaktuje nás »